Zleć naprawę
Wybierz usterkę
Wybierz rodzaj usterki
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie
Zlecenie naprawy
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie
Wypełnij formularz
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie

Samsung Galaxy S6 Edge+ wymiana aparatu tylnego

Na zdjęciach pojawiły się dziwne plamki? czyszczenie szkiełka aparatu pozostaje bez efektu? Jeżeli zdjęcia w Twoim Samsungu mają dziwne plamki, poświaty lub inne niepokojące usterki, niestety ale może to wskazywać na uszkodzoną tylną kamerę co wiążę się z wymianą podzespołu na nowy.
555,00 zł
Cena brutto
Ilość

Jak działa ElektroDoktor?
1Zlecenie naprawy

Wybierz urządzenie oraz rodzaj usterki i zarezerwuj usługę naprawy zgodnie z wymaganiami.

2Bezpłatny odbiór

Kurier odbierze Twoje urządzenie lub nadasz je w paczkomacie za darmo na nasz koszt.

3Audyt i naprawa

Nasz zespół techniczny zdiagnozuje i profesjonalnie naprawi Twoje urządzenie.

4Zwrot telefonu

Po naprawie oraz przeprowadzeniu testów Twoje urządzenie zostanie odesłane do Ciebie.

Dodatkowe informacje:

Wymiana aparatu Samsung Galaxy S6 Edge+

Aparat to jeden z najważniejszych elementów każdego smartfona. Przeciętny użytkownik dzień w dzień wykonuje dziesiątki zdjęć. Rejestracja kluczowych momentów życia bez sprawnej kamery tylnej nie jest możliwa. Wymiana aparatu w Samsung Galaxy S6 Edge+ niweluje konieczność zakupu nowego urządzenia. Sprawdź, kiedy warto pomyśleć o naprawie telefonu.

Kiedy należy wymienić aparat? Dlaczego telefon nie chce robić zdjęć?

Niesprawny aparat tylny Samsung Galaxy S6 Edge+ to usterka, która może dotknąć każdego użytkownika smartfona. Nieestetyczne plamki na zdjęciach, efekt zamglonego zdjęcia, problem z ostrzeniem obrazu bądź trybem Focus – wszystko to sprawia, że codzienne fotografowanie staje się niemożliwe. Skazy aparatu w telefonach Samsung mogą wynikać głównie z uszkodzeń mechanicznych telefonu – upadku z dużej wysokości, pęknięcia tylnej szybki aparatu, kontaktu urządzenia z cieczą. Ponadto, niesprawny aparat tylny może być wynikiem osiedlenia się kurzu na soczewce matrycy za sprawą nieszczelnej obudowy.

Zalety szybkiej wymiany aparatu w telefonie

Wymiana aparatu w telefonie to szybki, w pełni bezpieczny proces. Całkowita eliminacja usterkikamery pozwoli Ci cieszyć się jej pełną sprawnością i funkcjonalnością. Dzięki naprawie urządzenia, Twoje zdjęcia będą wyglądać równie dobrze, jak te zrobione zaraz po zakupie smartfona.

Dlaczego warto?
Odbierzemy Twój telefon

Twoje urządzenie do naprawy odbierze kurier lub nadasz je w paczkomacie w dowolnym dla siebie miejscu i czasie. To Ty wybierasz najdogodniejszą dla Ciebie formę nadania.

Ubezpieczymy przesyłkę

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na pełną kwotę danego urządzenia, dzięki tej opcji masz gwarancję bezpiecznej realizacji każdej naprawy.

Szybko zrealizujemy naprawę

Po otrzymaniu urządzenia niezwłocznie zabieramy się do diagnozy, po akceptacji przez Ciebie kosztów naprawy przystępujemy do działania.

Dodatkowo otrzymasz
Udzielimy do 8 msc gwarancji

Dzięki pewności naszych świadczonych usług w zakresie naprawy jesteśmy w stanie zaoferować gwarancję aż do 8 miesięcy.

Części najwyższej jakości

Wszystkie części stosowane do napraw są oryginalne lub wysokiej jakości co daje pewność w prawidłowym urządzeniu działania. Klient ma możliwość wyboru jakości części w wybranych naprawach.

Test telefonu po naprawie

Każde urządzenie po naprawie przechodzi szereg testów, które pozwolą potwierdzić poprawne wykonanie usługi, a także wykluczyć ewentualne usterki.