Zleć naprawę
Wybierz usterkę
Wybierz rodzaj usterki
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie
Zlecenie naprawy
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie
Wypełnij formularz
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie

Samsung Galaxy S6 Edge wymiana gniazda ładowania

Masz problemy z ładowaniem telefonu? Kabel wypada z gniazda ładowania? Po podłączeniu ładowarki telefon się nie ładuje? w Pierwszej kolejności powinniśmy sprawdzić kabel USB jak i ładowarkę, jeżeli po podłączeniu innej efekt jest ten sam to doszło do uszkodzenia gniazda ładowania i to właśnie ten element wymaga wymiany.
120,00 zł
Cena brutto
Ilość

Jak działa ElektroDoktor?
1Zlecenie naprawy

Wybierz urządzenie oraz rodzaj usterki i zarezerwuj usługę naprawy zgodnie z wymaganiami.

2Bezpłatny odbiór

Kurier odbierze Twoje urządzenie lub nadasz je w paczkomacie za darmo na nasz koszt.

3Audyt i naprawa

Nasz zespół techniczny zdiagnozuje i profesjonalnie naprawi Twoje urządzenie.

4Zwrot telefonu

Po naprawie oraz przeprowadzeniu testów Twoje urządzenie zostanie odesłane do Ciebie.

Dodatkowe informacje:

Wymiana gniazda ładowania Samsung Galaxy S6 Edge

Częste awarie gniazda ładowania wynikają z faktu, że jest to jedna z najbardziej eksploatowanych części telefonu. Brak możliwości podłączenia urządzenia do ładowarki może całkowicie uniemożliwić korzystanie ze smartfona. Jedynie wnikliwa diagnostyka pozwoli ocenić, czy problem leży w baterii, czy też bezpośrednio w module ładującym. Po czym poznać, że przyszła pora na wymianę gniazda ładowania Samsung Galaxy S6 Edge?

Kiedy warto wymienić gniazdo ładowania – przyczyny problemów zładowaniem telefonu

Do wielu nieprawidłowości związanych ze złączem ładowania dochodzi na skutek jednoczesnego ładowania telefonu i korzystania z aparatu. Nadszarpnięty kabel uszkadza gniazdo ładowania sprawiając, że Samsung staje się praktycznie bezużyteczny. Problemy z ładowaniem mogą wynikać również z uszkodzeń mechanicznych urządzenia czy wcześniejszego zalania sprzętu. Niekiedy awarie tego modułu wiążą się z używaniem nieoryginalnej ładowarki.

Zalety szybkiej wymiany gniazda ładowania w telefonie

Wymiana gniazda ładowania Samsung Galaxy S6 Edge to szybki, w pełni bezpieczny proces. Po usunięciu usterki będziesz mógł cieszyć się pełną funkcjonalnością telefonu. Niezależnie od tego, czy uszkodzony został cały moduł czy jedynie część płyty głównej, nasz serwis poradzi sobie z każdym problemem.

Dlaczego warto?
Odbierzemy Twój telefon

Twoje urządzenie do naprawy odbierze kurier lub nadasz je w paczkomacie w dowolnym dla siebie miejscu i czasie. To Ty wybierasz najdogodniejszą dla Ciebie formę nadania.

Ubezpieczymy przesyłkę

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na pełną kwotę danego urządzenia, dzięki tej opcji masz gwarancję bezpiecznej realizacji każdej naprawy.

Szybko zrealizujemy naprawę

Po otrzymaniu urządzenia niezwłocznie zabieramy się do diagnozy, po akceptacji przez Ciebie kosztów naprawy przystępujemy do działania.

Dodatkowo otrzymasz
Udzielimy do 8 msc gwarancji

Dzięki pewności naszych świadczonych usług w zakresie naprawy jesteśmy w stanie zaoferować gwarancję aż do 8 miesięcy.

Części najwyższej jakości

Wszystkie części stosowane do napraw są oryginalne lub wysokiej jakości co daje pewność w prawidłowym urządzeniu działania. Klient ma możliwość wyboru jakości części w wybranych naprawach.

Test telefonu po naprawie

Każde urządzenie po naprawie przechodzi szereg testów, które pozwolą potwierdzić poprawne wykonanie usługi, a także wykluczyć ewentualne usterki.