Zleć naprawę
Wybierz usterkę
Wybierz rodzaj usterki
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie
Zlecenie naprawy
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie
Wypełnij formularz
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie

Samsung Galaxy S6 Edge wymiana klapki tył

Tylna szybka w Twoim Samsungu pękła? Niestety poza nieestetycznym wyglądem, możemy narazić się na skaleczenia przez odpadające ułamki szkła. Nasz ElektroDoktor profesjonalnie zajmie się wymianą tego elementu, co pozwoli na bezpieczne korzystanie z urządzenia.
100,00 zł
Cena brutto
Ilość

Jak działa ElektroDoktor?
1Zlecenie naprawy

Wybierz urządzenie oraz rodzaj usterki i zarezerwuj usługę naprawy zgodnie z wymaganiami.

2Bezpłatny odbiór

Kurier odbierze Twoje urządzenie lub nadasz je w paczkomacie za darmo na nasz koszt.

3Audyt i naprawa

Nasz zespół techniczny zdiagnozuje i profesjonalnie naprawi Twoje urządzenie.

4Zwrot telefonu

Po naprawie oraz przeprowadzeniu testów Twoje urządzenie zostanie odesłane do Ciebie.

Dodatkowe informacje:

Wymiana tylnej klapki Samsung Galaxy S6 Edge

Wypadki chodzą po ludziach. Upadek telefonu, nawet z niewielkiej wysokości, może wiązać się z koniecznością wymiany tylnej klapki. Zarysowania, zadrapania, pęknięta szybka – brak reakcji na uszkodzenie obudowy może przełożyć się na stopniową degradację pozostałych modułów urządzenia. Sprawdź, kiedy warto wymienić tylną klapkę Samsung Galaxy S6 Edge.

Kiedy warto wymienić tylną klapkę?

Pozornie niegroźna pajęczyna na tylnej obudowie telefonu może doprowadzić do znacznie poważniejszych problemów. Tylko szybka reakcja na zbitą szybkę uratuje Twój telefon przed całkowitym zniszczeniem. Wymiana tylnej klapki Samsung Galaxy S6 Edge jest szczególnie polecana w momencie pełnego zbicia klapki czy znacznych odprysków. Większość problemów z tą częścią obudowy smartfona wynika z urazów mechanicznych bądź źle dobranego etui, ewentualnie uderzenia urządzenia twardym przedmiotem.

Zalety szybkiej wymiany tylnej klapki w telefonie

Szybka wymiana tylnej klapki Samsung Galaxy S6 Edge sprawi, że Twój telefon będzie wyglądać jak nowy. Profesjonalna naprawa wadliwej części ograniczy ryzyko degradacji delikatnego mechanizmu urządzenia, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się jego pełną funkcjonalnością przez długi czas.

Dlaczego warto?
Odbierzemy Twój telefon

Twoje urządzenie do naprawy odbierze kurier lub nadasz je w paczkomacie w dowolnym dla siebie miejscu i czasie. To Ty wybierasz najdogodniejszą dla Ciebie formę nadania.

Ubezpieczymy przesyłkę

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na pełną kwotę danego urządzenia, dzięki tej opcji masz gwarancję bezpiecznej realizacji każdej naprawy.

Szybko zrealizujemy naprawę

Po otrzymaniu urządzenia niezwłocznie zabieramy się do diagnozy, po akceptacji przez Ciebie kosztów naprawy przystępujemy do działania.

Dodatkowo otrzymasz
Udzielimy do 8 msc gwarancji

Dzięki pewności naszych świadczonych usług w zakresie naprawy jesteśmy w stanie zaoferować gwarancję aż do 8 miesięcy.

Części najwyższej jakości

Wszystkie części stosowane do napraw są oryginalne lub wysokiej jakości co daje pewność w prawidłowym urządzeniu działania. Klient ma możliwość wyboru jakości części w wybranych naprawach.

Test telefonu po naprawie

Każde urządzenie po naprawie przechodzi szereg testów, które pozwolą potwierdzić poprawne wykonanie usługi, a także wykluczyć ewentualne usterki.