Zleć naprawę
Wybierz usterkę
Wybierz rodzaj usterki
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie
Zlecenie naprawy
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie
Wypełnij formularz
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie

Samsung Galaxy S6 Edge wymiana loudspeaker

Czy podczas rozmów w opcji 'głośnomówiący' słyszysz trzaski a odtwarzana muzyka ewidentnie jest zniekształcona, w tle można usłyszeć metaliczny dźwięk? Prawdopodobnie uszkodzeniu uległ głośnik. Dla ElektroDoktor wymiana to pestka, w krótkim czasie naprawimy Twoje urządzenie a Ty będziesz spowrtoem mógł cieszyć się komfortem korzystania z telefonu.
100,00 zł
Cena brutto
Ilość

Jak działa ElektroDoktor?
1Zlecenie naprawy

Wybierz urządzenie oraz rodzaj usterki i zarezerwuj usługę naprawy zgodnie z wymaganiami.

2Bezpłatny odbiór

Kurier odbierze Twoje urządzenie lub nadasz je w paczkomacie za darmo na nasz koszt.

3Audyt i naprawa

Nasz zespół techniczny zdiagnozuje i profesjonalnie naprawi Twoje urządzenie.

4Zwrot telefonu

Po naprawie oraz przeprowadzeniu testów Twoje urządzenie zostanie odesłane do Ciebie.

Dodatkowe informacje:

Wymiana głośnika Samsung Galaxy S6 Edge

Problem z głośnikiem w Samsung Galaxy S6 Edge to jedna z częściej spotykanych usterek w telefonach. Metaliczne trzaski, nieczysty dźwięk czy chociażby niewyraźny dźwięk dzwonka. Skorzystaj z pomocy doświadczonego serwisu i ciesz się w pełni sprawnym sprzętem przez długi czas.

Kiedy należy wymienić głośnik rozmów?

Jedną z najbardziej irytujących kwestii, wyraźnie wskazującą na uszkodzenie głośnika jest problem z odtwarzaniem ulubionej muzyki lub prowadzenie rozmowy w trybie głośnomówiącym . Zbyt ciche brzmienie, całkowity brak dźwięków, szumy, trzaski i szelesty uniemożliwiają komfortowe korzystanie z telefonu. Usterki te mogą być wynikiem mechanicznej awarii głośnika, zabrudzenia siatki głośnika czy też degradacji membrany głośnika.

Zalety szybkiej wymiany głośnika rozmów w telefonie

Zwlekanie z wymianą głośnika rozmów w smartfonie może stopniowo się pogorszać. Aby uniknąć postępującej degradacji sprzętu zaleca się szybką diagnostykę problemu oraz usunięcie niesprawnego elementu. Skorzystanie z usług naszego serwisu, przywróci jak najszybciej sprawność Twojego telefonu.

Dlaczego warto?
Odbierzemy Twój telefon

Twoje urządzenie do naprawy odbierze kurier lub nadasz je w paczkomacie w dowolnym dla siebie miejscu i czasie. To Ty wybierasz najdogodniejszą dla Ciebie formę nadania.

Ubezpieczymy przesyłkę

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na pełną kwotę danego urządzenia, dzięki tej opcji masz gwarancję bezpiecznej realizacji każdej naprawy.

Szybko zrealizujemy naprawę

Po otrzymaniu urządzenia niezwłocznie zabieramy się do diagnozy, po akceptacji przez Ciebie kosztów naprawy przystępujemy do działania.

Dodatkowo otrzymasz
Udzielimy do 8 msc gwarancji

Dzięki pewności naszych świadczonych usług w zakresie naprawy jesteśmy w stanie zaoferować gwarancję aż do 8 miesięcy.

Części najwyższej jakości

Wszystkie części stosowane do napraw są oryginalne lub wysokiej jakości co daje pewność w prawidłowym urządzeniu działania. Klient ma możliwość wyboru jakości części w wybranych naprawach.

Test telefonu po naprawie

Każde urządzenie po naprawie przechodzi szereg testów, które pozwolą potwierdzić poprawne wykonanie usługi, a także wykluczyć ewentualne usterki.