Zleć naprawę
Wybierz usterkę
Wybierz rodzaj usterki
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie
Zlecenie naprawy
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie
Wypełnij formularz
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie

Samsung Galaxy A9 wymiana przycisków bocznych

Przyciski boczne naszych telefonów są bardzo mocno eksploatowane każdego dnia, efekt uszkodzenia może nastąpić poprzez częste używanie jak i niefortunny upadek urządzenia czy też narażenie naszego Samsunga na różnej maści zanieczyszczenia tj. np. kurz.
140,00 zł
Cena brutto
Ilość

Jak działa ElektroDoktor?
1Zlecenie naprawy

Wybierz urządzenie oraz rodzaj usterki i zarezerwuj usługę naprawy zgodnie z wymaganiami.

2Bezpłatny odbiór

Kurier odbierze Twoje urządzenie lub nadasz je w paczkomacie za darmo na nasz koszt.

3Audyt i naprawa

Nasz zespół techniczny zdiagnozuje i profesjonalnie naprawi Twoje urządzenie.

4Zwrot telefonu

Po naprawie oraz przeprowadzeniu testów Twoje urządzenie zostanie odesłane do Ciebie.

Dodatkowe informacje:

Wymiana przycisku głośności lub przycisku Power

Naciskasz i naciskasz, a nadal nic się nie dzieje? Czasami musi minąć nawet dłuższy czas, aby Twój telefon „załapał” i zaczął działać tak, jak powinien? Jeśli boczne przyciski Samsunga nie działają poprawnie, najlepszą opcją na przywrócenie pełnej sprawności smartfona będzie wymiana ich.

Kiedy należy wymienić boczne przyciski– prawdopodobne przyczyny usterki

Przycisk głośności jaki przycisk Power to jedne z najmocniej eksploatowanych części w telefonie. Usterka przycisków może być spowodowana wieloma czynnikami – począwszy od wadliwego case’a, poprzez intensywne użytkowanie sprzętu, a skończywszy na urazach mechanicznych, powstałych przykładowo na skutek upadku. O wymianie przycisku warto pomyśleć nie tylko wtedy, kiedy ten nie działa, ale również w momencie samoczynnej zmiany głośności przez urządzenie lub ciężko działającym przycisku power.

Zalety szybkiej wymiany przycisków w telefonie

Szybka wymiana przycisku głośności czy przycisku power w Samsungu pozwoli Ci w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności smartfona. Ponadto współpraca z doświadczonym serwisem zniweluje ryzyko powstania dalszych uszkodzeń w pozostałych modułach urządzenia. Pamiętaj, brak możliwości regulowania głośności czy też problem z wybudzeniem w telefonie znacząco obniża komfort związany z jego użytkowaniem.

Dlaczego warto?
Odbierzemy Twój telefon

Twoje urządzenie do naprawy odbierze kurier lub nadasz je w paczkomacie w dowolnym dla siebie miejscu i czasie. To Ty wybierasz najdogodniejszą dla Ciebie formę nadania.

Ubezpieczymy przesyłkę

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na pełną kwotę danego urządzenia, dzięki tej opcji masz gwarancję bezpiecznej realizacji każdej naprawy.

Szybko zrealizujemy naprawę

Po otrzymaniu urządzenia niezwłocznie zabieramy się do diagnozy, po akceptacji przez Ciebie kosztów naprawy przystępujemy do działania.

Dodatkowo otrzymasz
Udzielimy do 8 msc gwarancji

Dzięki pewności naszych świadczonych usług w zakresie naprawy jesteśmy w stanie zaoferować gwarancję aż do 8 miesięcy.

Części najwyższej jakości

Wszystkie części stosowane do napraw są oryginalne lub wysokiej jakości co daje pewność w prawidłowym urządzeniu działania. Klient ma możliwość wyboru jakości części w wybranych naprawach.

Test telefonu po naprawie

Każde urządzenie po naprawie przechodzi szereg testów, które pozwolą potwierdzić poprawne wykonanie usługi, a także wykluczyć ewentualne usterki.