Zleć naprawę
Wybierz usterkę
Wybierz rodzaj usterki
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie
Zlecenie naprawy
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie
Wypełnij formularz
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie

iPhone 7 wymiana przycisku Home

Niesprawny przycisk 'Home' w iPhone 7 znacznie utrudnia korzystanie z telefonu. Jest to najważniejszy przycisk w telefonie. Pełni on funkcję zamykania aplikacji, ale również służy do odblokowania telefonu za pomocą Touch ID. Uszkodzony 'Home' może sprawiać wiele problemów dlatego jak najszybciej należy rozważyć jego naprawę.
189,00 zł
Cena brutto
Ilość

Jak działa ElektroDoktor?
1Zlecenie naprawy

Wybierz urządzenie oraz rodzaj usterki i zarezerwuj usługę naprawy zgodnie z wymaganiami.

2Bezpłatny odbiór

Kurier odbierze Twoje urządzenie lub nadasz je w paczkomacie za darmo na nasz koszt.

3Audyt i naprawa

Nasz zespół techniczny zdiagnozuje i profesjonalnie naprawi Twoje urządzenie.

4Zwrot telefonu

Po naprawie oraz przeprowadzeniu testów Twoje urządzenie zostanie odesłane do Ciebie.

Dodatkowe informacje:

Kiedy warto wymienić przycisk „Home” w iPhone 7?

Jeśli naciskasz „Home” i nic się nie dzieje, istnieje spore prawdopodobieństwo, że przycisk w Twoim telefonie uległ zużyciu lub zniszczeniu. Zdarza się także, że po naciśnięciu przycisku dochodzi do tzw. „wielokliku”. Do usterki takiego elementu może dojść na wiele sposobów – począwszy od codziennej eksploatacji, poprzez uszkodzenia mechaniczne (w tym upadek z wysokości), a skończywszy na zalaniu przedniego panelu. Niekiedy również problemem jest wadliwy łącznik na ekranie LCD, niesprawny układ U10 lub uszkodzenie taśmy na skutek nieumiejętnej wymiany ekranu. Wymiana przycisku „Home” iPhone 7 uniemożliwia także użytkownikowi korzystanie z czytnika linii papilarnych (Touch ID).

Zalety szybkiej wymiany przycisku „Home”

Wymiana przycisku „Home” iPhone 7 to proces nie tylko szybki, ale i całkowicie bezpieczny. Po naprawie usterki smartfon będzie praktycznie jak nowy – z pominięciem funkcji Touch ID.

Dlaczego warto?
Odbierzemy Twój telefon

Twoje urządzenie do naprawy odbierze kurier lub nadasz je w paczkomacie w dowolnym dla siebie miejscu i czasie. To Ty wybierasz najdogodniejszą dla Ciebie formę nadania.

Ubezpieczymy przesyłkę

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na pełną kwotę danego urządzenia, dzięki tej opcji masz gwarancję bezpiecznej realizacji każdej naprawy.

Szybko zrealizujemy naprawę

Po otrzymaniu urządzenia niezwłocznie zabieramy się do diagnozy, po akceptacji przez Ciebie kosztów naprawy przystępujemy do działania.

Dodatkowo otrzymasz
Udzielimy do 8 msc gwarancji

Dzięki pewności naszych świadczonych usług w zakresie naprawy jesteśmy w stanie zaoferować gwarancję aż do 8 miesięcy.

Części najwyższej jakości

Wszystkie części stosowane do napraw są oryginalne lub wysokiej jakości co daje pewność w prawidłowym urządzeniu działania. Klient ma możliwość wyboru jakości części w wybranych naprawach.

Test telefonu po naprawie

Każde urządzenie po naprawie przechodzi szereg testów, które pozwolą potwierdzić poprawne wykonanie usługi, a także wykluczyć ewentualne usterki.