Zleć naprawę
Wybierz usterkę
Wybierz rodzaj usterki
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie
Zlecenie naprawy
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie
Wypełnij formularz
 • Znajdź
  swój model
 • Wybierz
  usterkę
 • Zleć
  naprawę
 • Wypełnij
  zgłoszenie

iPhone 11 PRO wymiana aparatu

Aparat jest jednym z najważniejszych elementów każdego smartfona. Przeciętny użytkownik iPhone’a dzień w dzień korzysta z niego i wykonuje dziesiątki zdjęć. Rejestracja kluczowych momentów życia bez sprawnej kamery tylnej jest niemożliwa. Wymiana aparatu iPhone 11 PRO niweluje konieczność zakupu nowego urządzenia. Sprawdź, kiedy warto pomyśleć o naprawie telefonu.
519,00 zł
Cena brutto
Ilość

Jak działa ElektroDoktor?
1Zlecenie naprawy

Wybierz urządzenie oraz rodzaj usterki i zarezerwuj usługę naprawy zgodnie z wymaganiami.

2Bezpłatny odbiór

Kurier odbierze Twoje urządzenie lub nadasz je w paczkomacie za darmo na nasz koszt.

3Audyt i naprawa

Nasz zespół techniczny zdiagnozuje i profesjonalnie naprawi Twoje urządzenie.

4Zwrot telefonu

Po naprawie oraz przeprowadzeniu testów Twoje urządzenie zostanie odesłane do Ciebie.

Dodatkowe informacje:

Dlaczego telefon nie chce robić zdjęć? Kiedy należy wymienić aparat?

Niesprawny aparat tylny iPhone 11 PRO to usterka, która może dotknąć każdego użytkownika telefonu. Przeszkadzające plamki na zdjęciach, efekt zamglonego zdjęcia, problem z ostrością obrazu bądź trybem Focus – wszystko to sprawia, że codzienne fotografowanie staje się niemożliwe. Skazy aparatu iPhone 11 PRO mogą wynikać głównie z uszkodzeń mechanicznych telefonu – upadku z dużej wysokości, pęknięcia tylnej szybki aparatu, kontaktu urządzenia z cieczą. Ponadto, niesprawny aparat tylny może być wynikiem osiedlenia się kurzu na soczewce matrycy za sprawą nieszczelnej obudowy.

Korzyści z szybkiej wymiany aparatu w telefonie

Wymiana aparatu w telefonie to błyskawiczny, w pełni bezpieczny proces. Całkowita eliminacja usterki kamery pozwoli Ci cieszyć się jej pełną sprawnością i funkcjonalnością. Dzięki naprawie urządzenia, Twoje zdjęcia będą wyglądać równie dobrze, jak te zrobione zaraz po zakupie smartfona.

Dlaczego warto?
Odbierzemy Twój telefon

Twoje urządzenie do naprawy odbierze kurier lub nadasz je w paczkomacie w dowolnym dla siebie miejscu i czasie. To Ty wybierasz najdogodniejszą dla Ciebie formę nadania.

Ubezpieczymy przesyłkę

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na pełną kwotę danego urządzenia, dzięki tej opcji masz gwarancję bezpiecznej realizacji każdej naprawy.

Szybko zrealizujemy naprawę

Po otrzymaniu urządzenia niezwłocznie zabieramy się do diagnozy, po akceptacji przez Ciebie kosztów naprawy przystępujemy do działania.

Dodatkowo otrzymasz
Udzielimy do 8 msc gwarancji

Dzięki pewności naszych świadczonych usług w zakresie naprawy jesteśmy w stanie zaoferować gwarancję aż do 8 miesięcy.

Części najwyższej jakości

Wszystkie części stosowane do napraw są oryginalne lub wysokiej jakości co daje pewność w prawidłowym urządzeniu działania. Klient ma możliwość wyboru jakości części w wybranych naprawach.

Test telefonu po naprawie

Każde urządzenie po naprawie przechodzi szereg testów, które pozwolą potwierdzić poprawne wykonanie usługi, a także wykluczyć ewentualne usterki.